כיצד לייצר מערוץ יוטיוב מגוון ערוצי הכנסה ולהפוך כל סרטון בערוץ לנכס אינטנרטי עבורך

התכנית הראשונה בישראל שמלמדת כיצד לקדם ערוצים וסרטוני יוטיוב בכל תחום
למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש ביוטיוב ובגוגל
וכיצד למנף זאת ולהנות מהכנסות באמצעות 5 מקורות הכנסה שונים

מהי תכנית Just Do YT

תכנית Just Do YT היא קורס היוטיוב הנרחב ביותר בישראל אשר ילמד אותך כיצד להשתמש ביוטיוב , כיצד לקדם את הערוץ שלך והסרטונים שלך ביוטיוב ובגוגל  ולהפוך את יוטיוב לנכס אינטנרטי אשר מייצר לנו הכנסה ורווחים מ 5 מקורות שונים (לבחירתך)

שיווק שותפים ביוטיוב כיצד להרוויח משיווק שותפים ביוטיוב

כיצד לייצר הכנסות מיידיות מקידום ופירסום מוצרים ושירותים של אחרים

כיצד להקים נכסים אינטרנטים ביוטיוב (להרוויח מיוטיוב)

אלמד אותך להקים ערוצי יוטיוב אשר יוטיוב ישלם לך על הפרסומות אשר יוצגו בהן ( 55% מהפרסום)

כיצד למכור שירותים שונים בנושא יוטיוב לעסקים וחברות

כיצד למכור שירותים שעסקים מחפשים בנושא יוטיוב וידאו ועוד ולהנות מהכנסה קבועה

איך למכור ולקדם מוצרים ושירותים דיגיטלים ברשת

כיצד למכור שירותי אונליין שונים כגון קורסים דיגיטליים , תוכנות ועוד...

נדל"ן אינטנרטי כיצד לסחור בערוצים וסרטוני יוטיוב

ערוצי יוטיוב הם נכסים אינטרנטים נלמד אותך כיצד לסחור להשבחי ולהרוויח מהם

מי עומד מאחורי התכנית?

 

נעים מאד שמי עידו מאירון אני חי את עולם האינטרנט כמעט 12 שנה (אני בן 46)
ומיישם בעצמי עבורי ועבור מגוון לקוחות , עסקים ותלמידים את כל מה שאני מלמד בתכנית.
אני מתמחה בעולם הפרסום והשיווק האינטרנטי ובמיוחד ביוטיוב.

הקמתי עשרות נכסים אינטנטים מניבים , ניהלתי קמפיינים ענקיים , יצרתי מכירות ללקוחותיי והדרכתי עד היום מעל ל 1000 תלמידים בנושאים שונים בעולם האונליין. 

למה כדאי להשקיע , לשווק , לפרסם ולפעול ביוטיוב

יוטיוב הוא האתר מספר 2 בעולם בדירוג האתרים ובנוסף הוא מנוע החיפוש מספר 2 בעולם לאחר גוגל ( גוגל הוא חברת האם של יוטיוב) זו הסיבה שאמצעות יוטיוב נגיע לקהל איכותי וממוקד ונקבל תנועה רבה של גולשים ולקוחות​ איכותיים בכל תחום .

כיצד התכנית עובדת?

התכנית הנה קורס וידאו עם ליווי אישי והדרכות בשידור חי , לאחר ההרשמה מקבלים פרטי גישה לאתר חברים בו מחכים לך התכנים של התכנית , ובנוסף גישה לקהילה שלנו בפייסבוק אשר פתוחה לחברים בתכנית שם מקבלים תשובה ועזרה לכל שאלה ומספר פעמים בחודש עידו מקיים הדרכות והרצאות שונות בשידורים חיים לחברי התכנית בלבד בנושאי העשרה שונים. (כך נראה אתר החברים)

הגישה לאתר זמינה עבורך ללא הגבלת זמן ובנוסף כל התוספות והעידכונים העתידיים של התכנית ( גם שהמחיר יעלה בעתיד)

תכנית הלימוד - סיליבוס

5 מקורות הכנסה שניתן ליישם בכל ערוץ ( כל ערוץ הכנסה הנו קורס בפני עצמו)

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

דוגמאות לרווחים מערוצי יוטיוב (מחלק ממקורות הרווח)

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

שאלות ותשובות לגבי התכנית

אני יודע יש לך כל מיני שאלות ומחשבות לגבי יוטיוב ולגבי התכנית , לכן ריכזתי פה את מרבית השאלות שקיבלתי עד היום ואת התשובות על מנת שיהיה לך את כל הידע והנתונים בשביל להצטרף לתכנית כמובן שניתן להתייעץ ולשאול אותי כל דבר שתרצה
( ניתן להשתמש בתיבת הצ'אט בתחתית הדף )

התכנית היא קורס וידאו אשר נמצא באתר חברים מסודר מייד לאחר ההרשמה אשלח לך גישה לאתר החברים , לקבוצת הפייסבוק ולבונוסים אשר מגיעים לך במסגרת הצטרפותך לתכנית

הקורס מתאים גם למתחילים ללא ניסיון וגם ליוטיוברים שרוצים למנף את הערוצים שלהם העסק שלהם והתשוקה שלהם.

גם אם אין לך ניסיון בשביל להקים ערוצים מבוססי מונטיזציה הדבר היחיד שעליך ללמוד הוא להיות יזם ולחבר בין נותני שירותים שונים ( או ללמוד לעשות בעצמך חלק מהפעולות) .

אם אין לך רעיון אני אלמד אותך איך למצוא את הרעיון הנכון ואפילו אתן לך רשימה של 100 נישות רווחיות לבחור מהם.

אני אלמד אותך שלב אחרי שלב מה לעשות ואתן לך תכנית פעולה להוצאה לפועל של התכנית.

המחיר מצויין פה בדף ומתעדכן מעת לעת , אשמח לעמוד לרשותך בכל עת להציג בפניך מגוון אפשרויות הצטרפות ודרכי תשלום המטרה שלי היא לסייע לכל מי שרוצה לעסוק בתחום ואעשה הכל על מנת לסייע גם לך

ניתן לשלם בכרטיס אשראי , במזומן , בהעברה בנקאית , בביט

בשביל להתחיל את התכנית אין צורך בעסק קיים, אם יש לך כבר עסק , אתר ונכסים אינטרנטים שונים תלמד בתכנית כיצד לשווק לפרסם ולמכור את עצמך בעזרת יוטיוב , במידה ואתה רוצה להקים עסק מבוסס יוטיוב אזי בשביל להתחיל אין צורך בעסק רק כאשר תתחיל להרוויח בפועל ( אם זאת אני ממלית להתייעץ עם איש מקצוע גם לזה אוכל לסייע לך)

מתי אפשר להתחיל להרוויח כסף מיוטיוב? 
התשובה היא – תלוי בפעילות שלך

אם יש לך עסק – להשיג לקוחות ומכירות שונות יכול לקרות מהר מאד

להרוויח משיווק שותפים – גם פה ניתן להתחיל להרוויח מייד

להרוויח מתכנית השותפים של יוטיוב – יש צורך להגיע ל 1000 מנויים ו 4000 שעות צפייה בערוץ ב 12 החודשים האחרונים לעתים מגיעים לזה תוך מספר ימים ולעתים תוך מספר חודשים גם פה יש שיטות כלים ודרכים להאיץ אץ התהליך.

להרוויח ממכירות שירותים – תלוי בך ברגע שתתחיל מרוייחים מהעיסקה הראשונה .

להרוויח ממסחר בערוצים – לאחר סגירת עיסקאות ( כמו בעולם הנד"ן)

התשובה היא לא!  המודל המעניין בתכנית הוא הקמת ערוצי נישה אשר יש בהם סרטים גנריים אשר נערכים על ידי צוותים חיצוניים ( או מי שרוצה ויודע יכול לעשות זאת בעצמו) במודל הזה אין צורך בכלום חוץ מלעבוד עם נותני השירותים הנכונים שגם אותן אלמד אותך למצוא ולאתר. ( ואמליץ לך על חלק מהם)  כלומר אין צורך בלצלם או לדבר או אפילו בציוד צילום או עריכה יקר. הכל נעשה במיקור חוץ.

ממש לא , יוטיוב רק מתחזק מיום ליום למרות שיש מיליוני ערוצי וטריליוני צפיות האתר רק גדל וימשיך לגדול…  וכאשר עושים זאת בצורה מקצועית מסתכלים על זה כמיזם , כעסק , כנכס ומתייחסים אליו בהתאם מצליחים.

מרבית הערוצים לא עושים זאת בצורה מקצועית ולא מנצלים (ולא לומדים) את האלגוריטם של יוטיוב כיצד לקדם את הערוצים והסרטונים שלך ואפילו להנות מהכוח של סרטונים אחרים.

לומדים להקים ערוצי מותג , ערוץ משלך לעסק או המיזם שלך שאתה ( או מיהו מטעמך) נמצא בפרונט ומעביר את המידע , ערוצים כאלה מייצרים הכנסות מיידיות מהמוצרים , שירותים כישורים והידע שלך.

לומדים למכור מוצרים דיגיטלים ומוצרי מידע – העולם צמא למוצרי מידע ויוטיוב הוא מקור המידע הגדול בעולם (עם וידאו) הוא העצם התכנית הדיגיטלית הגדולה בעולם לכן מאד קל באמצעותו "לדוג" לקוחות אשר אהבו את התוכן שלך צפו בו התחברו אליו ורוצים עוד. חשוב לזכור שיוטיוב הוא "מנוע חיפוש" ולא איזה אתר מדיה חברתית ולכן הצופים שמגיעים אליך חיפשו את הפיתרון שיש לך עבורם או הגיעו מהמלצה חכמה של יוטיוב ( שם אנחנו נכנסים לתמונה ומקדמים את הסרטונים שלנו בצורה אורגנית חכמה או ממומנת אפקטיבית זולה ומהירה).

לומדים להקים "ערוצי רווח" ערוצי יוטיוב בנושא מסויים שאנחנו מקימים להם פס ייצור של סרטונים שהמטרה שלהם היא להיות ערוצים שמייצרים רווחים מתשלום מיוטיוב , בשיטה הזו אנחנו לא מצלמים את עצמנו ובשביל שהיא תהיה יעילה רוצי שכמה שיותר מהר נוכל להקים מערכת שתייצר לנו סרטונים ושנוכל להקים עוד ועוד ערוצים.

לומדים לייצר הכנסות באמצעות "שיווק שותפים ביוטיוב" , שיווק שותפים מאפשר לנו לשווק מוצרים ושירותים של עסקים וחברות באופן ישיר מולם או דרך רשתות שותפים אשר מקשרות אותנו אליהם (הכל בתורה אוטומטית) בשיטה זו אנו מתוגמלים על פעולות אשר אנו מייצרים כגון : רכישות , פניות , הקלקות ועוד….   יוטיוב הוא אחד ממקורות התנועה הגדולים בעולם והיעילים לקידום הצערות בתחום הן בצורה אורגנית והן בצורה ממומנת.

"לעזור לעסקים ויזמים אחרים" ולהרוויח מזה כסף – למדת לערוך? לעצב? לצלם? לקדם? לכתוב? לפרסם? לנתח? עכשיו יש לך מגוון של כלים ואפשרויות של שירותים וידע למכור לאחרים ולקבל עליו כסף עבור הזמן והידע שלך. וכמובן שניתן לעשות זאת בצורה חכמה ואקפטיבית במיוחד. את זה אלמד אותך במודול הזה.

"נדל"ן דיגיטלי" – ערוץ יוטיוב הוא סוג של נדל"ן אינטרנטי ממש כמו בנדל"ן ניתן לקנות , למכור , להשכיר , להשביח , ועוד ועוד…. מגוון האפשרויות וההזדמנויות כאן הוא אינסופי.

בכל תחום מעט מאד מצליחים וההבדל בין אלה שמצליחים לאלה שמצליחים פחות או מתייאשים הוא מקצועיות והתמדה , אין פה קסם והמודל הזה לא בנוי על סרטון אחד שמצליח ועושה הכל זה בנוי על מקצועיות , התמקצעות הבנה של התהליך , להבין איך האלגוריטם של יוטיוב עובד ולעשות את הדברים והפעולות על פי ההוראות.

הדרישה של יוטיוב היא להיות עם כמות של 1000 מנויים בערוץ ומינימום 4000 שעות צפייה ב 12 החודשים האחרונים , יש ערוצים שמגיעים לזה תוך מספר שבועות ויש כאלה שתוך מספר חודשים, אני אלמד אותך ואנחה אותך איך לעשות זאת במהירות האפשרית

זו רק דרך אחד לייצר הכנסות מיוטיוב ישנן עוד דרכים רבות כמו שיווק שותפים למשל שיכול לייצר הכנסה כבר מהרגע הראשון ובנוסף יש גם נישות שלא ניתן להרוויח מהם מיוטיוב מהפרסומות אך בהחלט ניתן להרוויח ממקורות אחרים.

זה בדיוק כמו נדל"ן יש המון אפשרויות לשיטות הרווח והשקעה והמון אופציות בדיוק ככה ביוטיוב.

לא ממש לא , הכלים היחידים עליהם אני ממליץ הם כלים לניתוח וקידום הערוץ , וכלים ליצירת תוכן , למי שרוצה ערוצי מונטיזציה (שמקבלים תשלומים על פרסומות מיוטיוב) אסור "לשחק" עם יוטיוב וחשוב לעשות הכל לפי הספר.   אני כן אלמד אותך כיצד לקדם את הסרטונים ולהשתמש בנותני שירותים שונים לצרכי הקידום.

מאיפה הגעת ולאן את הולך? זו התשובה שלי? מאד תלוי במטרות וביעדים שלך וכמובן הכי חשוב בפעילות שלך.  יש אנשים שמקבלים תוצאות מיידיות , יש אנשים שיש להם כבר ערוצים ויש כאלה שאין להם , יש כאלה שמצליחים לייצר סרטון כמעט כל יום ויש כאלה שעושים סרטון בשבועיים, יש כאלה שעושים את זה במשרה מלאה ויש כאלה שבתור תחביב.

יש פה הרבה אפשרויות הכנסה , מטרות לפעילות ,  ועוד…

יש לתכנית קהילה קטנה בה אני נותן תשובות וגם החברים האחרים שבקהילה בדרך כלל התגובות מגיעות כמעט באופן מיידי ( עד יום עסקים מקסימום )  ובמקרה הצורך לעתים אפילו מתחברים אליך למחשב ומסייעים ( אם עולה צורך ממשי שכזה).

יש לתכנית קהילה קטנה בה אני נותן תשובות וגם החברים האחרים שבקהילה בדרך כלל התגובות מגיעות כמעט באופן מיידי ( עד יום עסקים מקסימום )  ובמקרה הצורך לעתים אפילו מתחברים אליך למחשב ומסייעים ( אם עולה צורך ממשי שכזה).

מה ההשקעה שלי בתכנית?

זה המחיר המלא של התכנית אבל כדי שזו תהיה התכנית הכי אפקטיבית שהשקעת בעצמך הוספתי לך מספר הטבות בעלות ערך רב ואף יצאתי במבצע מיוחד – הפרטים בהמשך הדף

כמה הטבות - עוד כמה כלים שיעזרו לך להצליח

ההצלחה שלך חשובה לי ולכן הוספתי מספר הטבות שוות במיוחד

קורס ליצירת סרטונים שמייצרים תוצאות – שווי הבונוס – 1197 ש"ח
הסבר על הקורס של הבונוס

נגן וידאו

חבילה של מעל ל 30 מצגות פאואר ועשרות אלמנטיים ליצירת סרטונים מקצועיים בקלות  בעזרת פאואר פוינט
כמו הסרטון הזה למשל 

[שווי החבילה 497 ש"ח]

ספריית המוסיקה גישה לאתר עם מעל ל1200 קטעי מוסיקה לשימוש לסרטונים שלך
( אני מוכר גישה לאתר הזה ב 47$ לחודש לך יש גישה חופשית ללא הגבלה)

גם סרטונים כאלה אני מלמד אותך לייצר

גישה ל 6 כלי שיווק אינטרנטיים [כלים ופלגאינים]
הנה הסרטונים שמסבירים מהם עושים באנגלית כרגע

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

קורס קצר ואפקטיבי שיהפוך אותך להיות גרפיקאי (כמעט) מקצועי תוך פחות משעה וילמד אותך להתשמש בכלי מדהים ליצירת כל תוכן גרפי שתזדקק

[שווי הקורס 97 ש"ח]

קורס פאואר פוינט PowerPoint כיצד להשתמש בתוכנת פאואר פוינט (וגם כיצד להשתמש בה ליצירת סרטונים) קורס סופר מקצועי ומקיף

[שווי הקורס 197 ש"ח]

קורס עריכת סרטונים בעברית בתוכנת CAMTASIA

 

2 בונוסים ייחודיים ל 50 הנרשמים הראשונים בלבד

הבונוסים האלה משנים את חוקי המשחק עבורך והופכים את ההשקעה שלך להשקעה הכי טובה שאי פעם עשית עבור עצמך

פגישת ייעוץ אישית (90 דקות) עם עידו מאירון – שווי הפגישה 1500 ש"ח

 פגישת יעוץ אישית איתי ממנה תצא עם תכנית פעולה כיצד לקדם את העסק או המיזם הקיים שלך בעזרת יוטיוב או תכנית פעולה להקמת ערוץ רווח חדש מבוסס יוטיוב 

 

התכנית שלי לפרסום בפייסבוק – פייסבוק אורגניק מאסטרי – בשווי 3600 ש"ח

התכנית שתלמד אותך כיצד לקדם את עצמך בעזרת פייסבוק גם בלי צורך בפרסום ממומן

 

בונוס נוסף וייחודי – וידאו דשבורד 

המערכת לעריכה יצירת והפצת סרטונים ל 11 אתרים

שווי הבונוס 997 ש"ח

הסבר על השירות בסרטון

לזמן מוגבל ול – 50 הרוכשים בלבד הנחה מיוחדת  במקום  6840 ש"ח (המחיר המלא של התכנית ) מחיר מיוחד

כרגע נותרו עוד

להצטרפות לתכנית

לתשלום בכרטיס אשראי
390 12 תשלומים שווים של 390 ש"ח
 • הקמה וקידום ערוצי יוטיוב
 • הקמה וקידום ערוצי יוטיוב
 • שיווק שותפים ביוטיוב.
 • הקמת ערוצים שמשלמים - מונטיזציה
 • מכירות מוצרים ושירותים משלך בעזרת יוטיוב  .
 • למכור שירותי ייעוץ וקידום ביוטיוב.
 • מכירה והשכרה של ערוצים וסרטונים.
 • בונוס - קורס פייסבוק
 • בונוס - שעת ייעוץ עם עידו

להצטרפות לתכנית

בתשלום אחד / העברה / BIT
3900 תשלום אחד / העברה בנקאית / כרטיס אשראי
 • הקמה וקידום ערוצי יוטיוב
 • הקמה וקידום ערוצי יוטיוב
 • שיווק שותפים ביוטיוב.
 • הקמת ערוצים שמשלמים - מונטיזציה
 • מכירות מוצרים ושירותים משלך בעזרת יוטיוב  .
 • למכור שירותי ייעוץ וקידום ביוטיוב.
 • מכירה והשכרה של ערוצים וסרטונים.
 • בונוס - קורס פייסבוק
 • בונוס - שעת ייעוץ עם עידו
פופולארי

יש לך שאלה? רוצה לדבר איתי או עם מישהו מהצוות שלי?
ניתן לדבר איתי דרך הצ'אט בתחתית הדף או לשלוח הודעה מכאן ואשתדל לחזור אליך בהקדם האפשרי

הכניסה הרשמית לתכנית

להצטרפות לתכנית אנא מלאו את הפרטים